Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

SILVER TIME/STŘÍBRNÁ ZASTAVENÍ

Datum konání akce: 
01.11.2011 - 10:00 - 30.11.2011 - 18:00
Plakát: 
Kontakty
Název galerie, podniku, prostor: 
Strahovský klášter
Adresa ulice konání akce: 
Strahovské nádv. 1/132
Místo / Město: 
Praha
Kraj: 
Praha

Projekt Silver Time – Stříbrná zastavení, rozsáhlou přehlídku české a slovenské umělecké fotografie, pořádá České centrum fotografie ve spolupráci s Královskou kanonií premonstrátů na Strahově. Bude vystaveno přes 400 fotografií od stovky různých autorů, které jsou výsledkem dvacetileté sbírkové činnosti Českého centra fotografie. Mnohé z vystavených, zapomenutých, unikátních a vzácných exponátů budou veřejnosti představeny uplně poprvé.

České centrum fotografie, které se nedávno transformovalo do podoby obecně prospěšné společnosti pořádá spolu s Královskou kanonii premonstrátů na Strahově unikátní a nejrozsáhlejší výstavu české a slovenské umělecké fotografie.

Prostřednictvím více než čtyř stovek vzácných fotografických obrazů, které jsou výsledkem mravenčí sbírkové práce Českého centra fotografie, které mnohé kousky získalo z pozůstalostí a zapomenutých českých a zahraničních sbírek, zavede výstava návštěvníka na cestu, která je lemována takovými jmény jako je František Drtikol, Josef Sudek, Jaroslav Rossler, Josef Bartuška nebo Miroslav Hák, představitel avantgardní meziválečné scény.

 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.