Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Výstava Prvního Fotopoetického Clubu Brno v Jablonci

Datum konání akce: 
28.04.2012 - 17:50 - 31.05.2012 - 23:50
Plakát: 
Kontakty
Název galerie, podniku, prostor: 
Jablonecká kavárna ROSARIUM
Adresa ulice konání akce: 
-
Místo / Město: 
Jablonec nad Nisou
Kraj: 
Liberecký

Výstava v JablonciV jablonecké kavárně ROSARIUM bude od soboty vystavovat První Fotopoetický Club Brno. Výstavu zahájí v 17 hodin Zbyněk Cincibus, prezident jabloneckého fotoklubu BALVAN.

V kavárně ROSARIUM lze vždy najít zajímavé výstavy - nyní zde budou vystaveny práce spolku fotografů, který si říká První Fotopoetický Club Brno. Sobotní vernisáž uvede Zbyněk Cincibus, prezident jabloneckého fotoklubu BALVAN.

S jejich fotografiemi jste se mohli setkat na výstavách po celé České republice. Vystavují společně jako První poetický club Brno, ale pořádají i samostatné výstavy. V kavárně ROSARIUM můžete vidět fotografie Elišky Vorlové, Yvony Lasákové, Petra Lasáka, Havrana, Michala Krále a Emira Chaliho.

Toto seskupení fotografů je vlastně živým organismem, který se neustále vyvíjí. Živí se postřehy, chvilkovými ději, náladami, časem i nečasem, nočním opojením, sny, ale taky každodenními bezvýznamnými situacemi a zaznamenává je svým fotopoetickým okem.

I když je to seskupení různorodých osob, je spojeno stejnou vášní, kterou každý interpretuje svým vlastním způsobem. Proto tady můžeme vidět fotografie lišící se nejen tématy, ale hlavně osobním pohledem každého fotopoetika. Nebo také fotografiky, které jsou záměrně upravovány, a dotvářejí tak děj snímku.

Výstavu lze navštívit do konce května.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.